Filmklub a Radarban

8 alkalmas foglalkozás-sorozatot indít a Radar Ifjúsági Információs és Tanácsadó Iroda. A nyolc alkalom során olyan filmek kerülnek levetítésre és feldolgozásra, melyek valamilyen, napjaink társadalmát is érintő problémára reagálnak. Amellett, hogy a társadalmi hatásokról és problémákról beszélgetünk, természetesen nem mehetünk el a tipikusan a filmhez kapcsolható témák mellett sem, így a megjelenítésről, a színészi játékról, a kamera-mozgásról és többek között a különböző effektusok használatáról is szót ejtünk. A klub jelleget a pattogatott kukorica és a tea teszik még hangulatosabbá. Az alkalmak valamelyest egymásra épülnek, de külön-külön is be lehet csatlakozni egy-egy film erejéig.
Az első alkalom: 2015. január 18. 17 óra (ezután hétfőnként, heti rendszerességgel, 17 órától)
A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Maximális létszám: 15 fő (jelentkezési sorrendben)

Jelentkezési lap az alábbi linken érhető el: http://goo.gl/forms/S2hi06fGgw

Iskolai közösségi szolgálat a filmklubon való részvétellel teljesíthető!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Kövessétek az eseményt a Facebookon is!